دست نوشته‌ها

ارزیابی واحد بازاریابی کارخانه تک تایر آذر در شهر تبریز

ارزیابی واحد بازاریابی کارخانه تک تایر آذر در شهر تبریز

۱۲ام خرداد ۱۳۹۷

شرکت کامکار ذیل کمپین #توسعهبازارکالای_ایرانی مفتخر است که واحد بازاریابی شرکت تک تایر آذر را در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز مورد ارزیابی قرار داده است.  شرکت مذکور در رده برترین شرکتهای صنف خود و در سطح دو شرکت برتر این صنعت میباشند که در سطح ملی در حال فروش محصولات میباشد.

ارزیابی نقاط ضعف واحد بازاریابی مذکور براساس الگوی مارکتینگ هایپ انجام شده است.‌خروجی ارزیابی در دو قسمت کیفی و نقشه راه میباشد. قسمت کیفی شامل ایجاد  اتاق فکری برای به اشتراک گذاری برداشتهای کیفی میباشد و خروحی نقشه راه، اقدامات ضروری، توصیه شده و حیاتی برای حفظ فروش یا رشد سطح فروش شرکت میباشد.
با توجه به استقبال شرکتهای محترم، کمپین حمایت از #توسعهبازارکالای_ایرانی با ارائه دو خدمت رایگان زیر به شرکتها تا آخر بهار ادامه مییابد.

۱_ارائه خدمات مشاوره بازاریابی

۲_ارزیابی نقاط ضعف واحدهای فروش و بازاریابی
برای دریافت خدمات با شماره ۰۲۱_۸۸۹۷۲۱۰۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 

نگارنده:

علیرضا مسجدیان به عنوان مدیر بازاریابی توسعه بازار کامکار فعالیت میکند. علاقه و تمرکز شخصی ایشان روی کسب و کار و بازاریابی و روابط بین انسان هاست. روی این موضوعات تا بینهایت میتوانید با ایشان گقتگو کنید. ایشان مفتخر میشوند از روش های زیر با شما در ارتباط باشند کانال تلگرام مطالب تخصصی کسب و کار: https://telegram.me/tajrobiat_moshahedegar لینکدین: https://www.linkedin.com/in/masjedian اینستاگرام: https://www.instagram.com/moshahedegarane_bazaryabi/